Year: 2002 - 2006
151,20 € tax incl.
0
Direct factory!
Year: 2002 - 2006
Specificity ("F" :Fixation) :2F
The kits are delivered by 2, 4 or 6 depending on the vehicle type. The last number of the reference indicates the number of Flexibles provided (except for special cases).
Non-contractual photography. More information from the customer service.
| Materials: | Stainless steel |
| Filter the type of parts | Brake hoses: Brake hoses |
| Motorization: | 1.9 CDTI (150 cv) |
| Motorization: | 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (280 cv) |
| Motorization: | 2.0 16V DTI (101 cv) |
| Motorization: | 1.6 16V (100 cv) |
| Motorization: | 2.2 16V DTI (125 cv) |
| Motorization: | 1.8 16V (122 cv) |
| Motorization: | 3.0 CDTI (177 cv) |
| Motorization: | 1.9 CDTI (120 cv) |
| Motorization: | 3.2 V6 GTS (211 cv) |
| Motorization: | 1.8 (110 cv) |
| Motorization: | 1.6 (105 cv) |
| Motorization: | Other Motorizations |
| Motorization: | 2.0 16V Turbo (175 cv) |
| Motorization: | 1.8 (140 cv) |
| Motorization: | 2.2 Direct (147 cv) |
| Motorization: | 1.9 CDTI (100 cv) |
| Motorization: | 3.0 CDTI (184 cv) |
| Colors: | transparent |
| Make: | OPEL |
| Model: | Vectra C GTS (F68) (06/2002 - 09/2005) |
| Model: | Vectra C (04/2002 - 02/2009) |
| Product Range : | Brakes |
| Brake | Brake hoses |
Véhicules compatibles (17)
| Modèle | Motorisation | Carburant | Cylindrée | Puissance | Années |
|---|---|---|---|---|---|
| Adam | Autres Motorisations | - | - | - | 2013+ |
| Astra H | 1.8 (140 cv) | - | 1800 cc | 140 cv | 2004-2011 |
| Astra H | 1.9 CDTI (100 cv) | diesel | 1900 cc | 100 cv | 2004-2011 |
| Astra H | 1.9 CDTI (120 cv) | diesel | 1900 cc | 120 cv | 2004-2011 |
| Astra H | 1.9 CDTI (150 cv) | diesel | 1900 cc | 150 cv | 2004-2011 |
| Meriva A | 1.6 (105 cv) | - | 1600 cc | 105 cv | 2003-2010 |
| Vectra C | 1.6 16V (100 cv) | - | 1600 cc | 100 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 1.8 (110 cv) | - | 1800 cc | 110 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 1.8 16V (122 cv) | - | 1800 cc | 122 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 2.0 16V DTI (101 cv) | - | 2000 cc | 101 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 2.0 16V Turbo (175 cv) | - | 2000 cc | 175 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 2.2 16V DTI (125 cv) | - | 2200 cc | 125 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 2.2 Direct (147 cv) | - | 2200 cc | 147 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (280 cv) | - | 2800 cc | 280 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 3.0 CDTI (177 cv) | diesel | 3000 cc | 177 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 3.0 CDTI (184 cv) | diesel | 3000 cc | 184 cv | 2002-2009 |
| Vectra C | 3.2 V6 GTS (211 cv) | - | 3200 cc | 211 cv | 2002-2009 |
Il n'y a pas d'avis disponibles Écrire votre avis