Year: 1994 - 2002
177,60 € tax incl.
0
Direct factory!
Year: 1994 - 2002
The kits are delivered by 2, 4 or 6 depending on the vehicle type. The last number of the reference indicates the number of Flexibles provided (except for special cases).
Non-contractual photography. More information from the customer service.
| Materials: | Stainless steel |
| Filter the type of parts | Brake hoses: Brake hoses |
| Motorization: | 1.6 i (75 cv) |
| Motorization: | Other Motorizations |
| Motorization: | 1.4 16V (101 cv) |
| Motorization: | 2.0 i (150 cv) |
| Motorization: | 1.9 TDI (110 cv) |
| Motorization: | 1.8 T 20V Cupra (156 cv) |
| Motorization: | 1.4 16V (75 cv) |
| Motorization: | 1.9 D (64 / 68 cv) |
| Motorization: | 1.4 i (60 cv) |
| Motorization: | 1.9 SDI (68 cv) |
| Motorization: | 1.0 i (50 cv) |
| Motorization: | 1.9 TD (75 cv) |
| Motorization: | 1.9 TDI (90 cv) |
| Motorization: | 1.6 i (101 cv) |
| Motorization: | 1.8 i (90 cv) |
| Motorization: | 1.8 i 16V (129 cv) |
| Motorization: | 2.0 i (115 cv) |
| Motorization: | 1.9 SDI (64 cv) |
| Colors: | transparent |
| Make: | SEAT |
| Model: | Cordoba III (03/1999 - 08/2002) |
| Model: | Cordoba II (07/1996 - 04/1999) |
| Model: | Cordoba I (02/1993 - 06/1996) |
| Product Range : | Brakes |
| Brake | Brake hoses |
Véhicules compatibles (18)
| Modèle | Motorisation | Carburant | Cylindrée | Puissance | Années |
|---|---|---|---|---|---|
| Alhambra I | 1.9 TDI (110 cv) | diesel | 1900 cc | 110 cv | 1996-2000 |
| Alhambra I | 1.9 TDI (90 cv) | diesel | 1900 cc | 90 cv | 1996-2000 |
| Alhambra I | 2.0 i (115 cv) | essence | 2000 cc | 115 cv | 1996-2000 |
| Alhambra I | Autres Motorisations | - | - | - | 1996-2000 |
| Cordoba I | 1.4 i (60 cv) | essence | 1400 cc | 60 cv | 1993-1996 |
| Cordoba I | 1.6 i (75 cv) | essence | 1600 cc | 75 cv | 1993-1996 |
| Cordoba I | 1.8 i (90 cv) | essence | 1800 cc | 90 cv | 1993-1996 |
| Cordoba I | 1.8 i 16V (129 cv) | essence | 1800 cc | 129 cv | 1993-1996 |
| Cordoba I | 1.9 D (64 / 68 cv) | diesel | 1900 cc | 68 cv | 1993-1996 |
| Cordoba I | 1.9 TD (75 cv) | - | 1900 cc | 75 cv | 1993-1996 |
| Cordoba I | 2.0 i (150 cv) | essence | 2000 cc | 150 cv | 1993-1996 |
| Cordoba II | 1.4 16V (101 cv) | - | 1400 cc | 101 cv | 1996-1999 |
| Cordoba II | 1.6 i (101 cv) | essence | 1600 cc | 101 cv | 1996-1999 |
| Cordoba II | 1.9 SDI (64 cv) | - | 1900 cc | 64 cv | 1996-1999 |
| Cordoba III | 1.0 i (50 cv) | essence | 1000 cc | 50 cv | 1999-2002 |
| Cordoba III | 1.4 16V (75 cv) | - | 1400 cc | 75 cv | 1999-2002 |
| Cordoba III | 1.8 T 20V Cupra (156 cv) | - | 1800 cc | 156 cv | 1999-2002 |
| Cordoba III | 1.9 SDI (68 cv) | - | 1900 cc | 68 cv | 1999-2002 |
Il n'y a pas d'avis disponibles Écrire votre avis