Year: 2002 Review
148,80 € tax incl.
0
Direct factory!
Year: 2002 Review
Specificity ("F" :Fixation) :S +2F
The kits are delivered by 2, 4 or 6 depending on the vehicle type. The last number of the reference indicates the number of Flexibles provided (except for special cases).
Non-contractual photography. More information from the customer service.
| Materials: | Stainless steel |
| Filter the type of parts | Brake hoses: Brake hoses |
| Motorization: | 1.6 (100 cv) |
| Motorization: | 1.8 T 20V FR (150 cv) |
| Motorization: | 1.4 16V (75 cv) |
| Motorization: | 1.9 TDI CUPRA (160 cv) |
| Motorization: | 1.2 12V (70 cv) |
| Motorization: | Other Motorizations |
| Motorization: | 1.4 TDI (75 cv) |
| Motorization: | 1.4 TDI (70 cv) |
| Motorization: | 1.4 16V (100 cv) |
| Motorization: | 1.8 T 20V CUPRA (180 cv) |
| Motorization: | 1.6 16V (105 cv) |
| Motorization: | 1.9 SDI (64 cv) |
| Motorization: | 1.2 12V (64 cv) |
| Motorization: | 1.9 TDI SPORT/EN (130 cv) |
| Motorization: | 1.4 16V (86 cv) |
| Motorization: | 1.9 TDI (101 cv) |
| Motorization: | 1.4 TDI (80 cv) |
| Colors: | transparent |
| Make: | SEAT |
| Model: | Ibiza IV (6L) (09/2001 - 11/2009) |
| Product Range : | Brakes |
| Brake | Brake hoses |
Véhicules compatibles (17)
| Modèle | Motorisation | Carburant | Cylindrée | Puissance | Années |
|---|---|---|---|---|---|
| Alhambra I | Autres Motorisations | - | - | - | 1996-2000 |
| Altea | 1.4 16V (86 cv) | - | 1400 cc | 86 cv | 2004-2009 |
| Arosa | 1.4 16V (100 cv) | - | 1400 cc | 100 cv | 1997-2004 |
| Arosa | 1.4 TDI (75 cv) | diesel | 1400 cc | 75 cv | 1997-2004 |
| Cordoba II | 1.9 SDI (64 cv) | - | 1900 cc | 64 cv | 1996-1999 |
| Cordoba III | 1.4 16V (75 cv) | - | 1400 cc | 75 cv | 1999-2002 |
| Cordoba IV | 1.2 12V (70 cv) | - | 1200 cc | 70 cv | 2002-2009 |
| Cordoba IV | 1.4 TDI (70 cv) | diesel | 1400 cc | 70 cv | 2002-2009 |
| Cordoba IV | 1.4 TDI (80 cv) | diesel | 1400 cc | 80 cv | 2002-2009 |
| Cordoba IV | 1.6 16V (105 cv) | - | 1600 cc | 105 cv | 2002-2009 |
| Ibiza IV (6L) | 1.2 12V (64 cv) | - | 1200 cc | 64 cv | 2001-2009 |
| Ibiza IV (6L) | 1.6 (100 cv) | - | 1600 cc | 100 cv | 2001-2009 |
| Ibiza IV (6L) | 1.8 T 20V CUPRA (180 cv) | - | 1800 cc | 180 cv | 2001-2009 |
| Ibiza IV (6L) | 1.8 T 20V FR (150 cv) | - | 1800 cc | 150 cv | 2001-2009 |
| Ibiza IV (6L) | 1.9 TDI (101 cv) | diesel | 1900 cc | 101 cv | 2001-2009 |
| Ibiza IV (6L) | 1.9 TDI CUPRA (160 cv) | diesel | 1900 cc | 160 cv | 2001-2009 |
| Ibiza IV (6L) | 1.9 TDI SPORT/FR (130 cv) | diesel | 1900 cc | 130 cv | 2001-2009 |
Il n'y a pas d'avis disponibles Écrire votre avis