Year: 1999 - 2005
127,20 € tax incl.
0
Direct factory!
Year: 1999 - 2005
The kits are delivered by 2, 4 or 6 depending on the vehicle type. The last number of the reference indicates the number of Flexibles provided (except for special cases).
Non-contractual photography. More information from the customer service.
| Materials: | Stainless steel |
| Filter the type of parts | Brake hoses: Brake hoses |
| Motorization: | 1.9 TDI (130 cv) |
| Motorization: | 1.8 20V (125 cv) |
| Motorization: | 1.8 T 20V CUPRA R (210 / 225 cv) |
| Motorization: | 1.9 TDI (101 cv) |
| Motorization: | 1.6 (102 cv) |
| Motorization: | 1.6 16V (105 cv) |
| Motorization: | 1.9 TDI (110 cv) |
| Motorization: | 1.9 SDI (68 cv) |
| Motorization: | 1.8 20V T CUPRA (180 cv) |
| Motorization: | 1.9 TDI TS/FR (150 cv) |
| Motorization: | 1.6 (100 cv) |
| Motorization: | 1.9 TDI (90 cv) |
| Motorization: | 1.4 16V (75 cv) |
| Colors: | transparent |
| Make: | SEAT |
| Model: | Leon I (1M) (08/1999 - 05/2006) |
| Product Range : | Brakes |
| Brake | Brake hoses |
Véhicules compatibles (13)
| Modèle | Motorisation | Carburant | Cylindrée | Puissance | Années |
|---|---|---|---|---|---|
| Alhambra I | 1.9 TDI (110 cv) | diesel | 1900 cc | 110 cv | 1996-2000 |
| Alhambra I | 1.9 TDI (90 cv) | diesel | 1900 cc | 90 cv | 1996-2000 |
| Cordoba III | 1.4 16V (75 cv) | - | 1400 cc | 75 cv | 1999-2002 |
| Cordoba III | 1.9 SDI (68 cv) | - | 1900 cc | 68 cv | 1999-2002 |
| Cordoba IV | 1.6 16V (105 cv) | - | 1600 cc | 105 cv | 2002-2009 |
| Cordoba IV | 1.9 TDI (130 cv) | diesel | 1900 cc | 130 cv | 2002-2009 |
| Exeo Berline | 1.6 (102 cv) | - | 1600 cc | 102 cv | 2008+ |
| Ibiza IV (6L) | 1.6 (100 cv) | - | 1600 cc | 100 cv | 2001-2009 |
| Ibiza IV (6L) | 1.9 TDI (101 cv) | diesel | 1900 cc | 101 cv | 2001-2009 |
| Leon I (1M) | 1.8 20V (125 cv) | - | 1800 cc | 125 cv | 1999-2006 |
| Leon I (1M) | 1.8 20V T CUPRA (180 cv) | - | 1800 cc | 180 cv | 1999-2006 |
| Leon I (1M) | 1.8 T 20V CUPRA R (210 / 225 cv) | - | 1800 cc | 225 cv | 1999-2006 |
| Leon I (1M) | 1.9 TDI TS/FR (150 cv) | diesel | 1900 cc | 150 cv | 1999-2006 |
Il n'y a pas d'avis disponibles Écrire votre avis