Year: 1998 again
129,60 € tax incl.
0
Direct factory!
Year: 1998 again
The kits are delivered by 2, 4 or 6 depending on the vehicle type. The last number of the reference indicates the number of Flexibles provided (except for special cases).
Non-contractual photography. More information from the customer service.
| Materials: | Stainless steel |
| Filter the type of parts | Brake hoses: Brake hoses |
| Motorization: | 1.2 TDI (61 cv) |
| Motorization: | 1.0 (50 cv) |
| Motorization: | 1.4 16V (75 cv) |
| Motorization: | 1.7 SDI (60 cv) |
| Motorization: | Other Motorizations |
| Motorization: | 1.4 TDI (75 cv) |
| Motorization: | 1.4 16V (100 cv) |
| Motorization: | 1.4 (60 cv) |
| Motorization: | 1.6 i 16V GTI (125 cv) |
| Colors: | transparent |
| Make: | VOLKSWAGEN |
| Model: | Lupo (10/1998 - 07/2005) |
| Product Range : | Brakes |
| Brake | Brake hoses |
Véhicules compatibles (8)
| Modèle | Motorisation | Carburant | Cylindrée | Puissance | Années |
|---|---|---|---|---|---|
| Caddy II | 1.4 (60 cv) | - | 1400 cc | 60 cv | 1995-2004 |
| Golf V | 1.4 16V (75 cv) | - | 1400 cc | 75 cv | 2003-2008 |
| Lupo | 1.0 (50 cv) | - | 1000 cc | 50 cv | 1998-2005 |
| Lupo | 1.2 TDI (61 cv) | diesel | 1200 cc | 61 cv | 1998-2005 |
| Lupo | 1.4 16V (100 cv) | - | 1400 cc | 100 cv | 1998-2005 |
| Lupo | 1.4 TDI (75 cv) | diesel | 1400 cc | 75 cv | 1998-2005 |
| Lupo | 1.6 i 16V GTI (125 cv) | essence | 1600 cc | 125 cv | 1998-2005 |
| Lupo | 1.7 SDI (60 cv) | - | 1700 cc | 60 cv | 1998-2005 |
Il n'y a pas d'avis disponibles Écrire votre avis